ПРОКАТ ТА ОРЕНДА: ВЕСІЛЬНОЇ, ВЕЧІРНЬОЇ, ВИПУСКНОЇ, ДИТЯЧОЇ СУКНІ.

Вашій увазі пропонуємо попередню бронь для прокату весільних суконь, оренди вечірньої, коктейльної або випускної сукні, дитячих нарядів, карнавальних костюмів та аксесуарів, в наявності. Практично всі сукні в салоні, Ви можете взяти на прокат для урочистої події, свята або фотосесії. На нашому сайті представлені стильні вечірні сукні у прокат, а також їх ціна. Крім того, пропонуємо Вам ознайомитися з правилами прокату, для раннього бронювання. Практичні дівчата і наречені оцінять цю послугу, адже Ви зможете бути королевою балу, при цьому істотно заощадивши Ваш бюджет і простір шафи.

Прокат вечернего платья в Вышгороде

ЗАБРОНЮВАТИ СУКНЮ В КИЄВІ

Ми розуміємо, Ваше бажання взяти на прокат сукню, яку ніхто до Вас не одягав. В нашиму салоні Ви зможете приміряти дитячі сукні на випускний, карнавальні костюми, чи сукню вечірню довгу. В такому випадку, Вам необхідно повідомити про Ваше бажання заздалегідь. При цьому ціна оренди вказана за перші 3 дні. Максимальна кількість днів в прокаті – 14. Крім цього, Ви можете не турбуватись, що сукня, яка Вам сподобалася може Вам не підійти. У нашому салоні є сервіс з підгонки сукні по фігурі, зросту і навіть незначні зміни у дизайні, при попередньому узгодженні.

Прокат свадебного платья в Вышгороде

А якщо Ви схочете залишити весільну або вечірню сукню собі, то Вам буде запропонована спеціальна ціна на 30-50% нижче за ціну купівлі.

Записатися на примірку, можна будь-яким, зручним для Вас способом:

  • Заповнивши контактну форму на сайті, і ми обов’язково Вам зателефонуємо.
  • Відвідавшивесільний салон «А-ТРІО» за адресою: Київська обл., м Вишгород, пл. Шевченко 3
  • Зателефонувавши Нам по телефону – +38 (067) 96 66 665, або залишити повідомлення в будь-якому зручному для Вас мессенджері.
  • Написавши Нам лист: atrio.wedding@gmail.com
  • Крім цього, ми є в Facebook і Instagram