ПРОКАТ ТА ОРЕНДА: ВЕСІЛЬНОЇ, ВЕЧІРНЬОЇ, ВИПУСКНОЇ, ДИТЯЧОЇ СУКНІ.

Вашій увазі пропонуємо попередню бронь для прокату весільних суконь, оренди вечірньої, коктейльної або випускної сукні, дитячих нарядів, карнавальних костюмів та аксесуарів, в наявності. Практично всі сукні в салоні, Ви можете взяти на прокат для урочистої події, свята або фотосесії. На нашому сайті представлені стильні вечірні плаття на прокат, а також їх ціна, крім того пропонуємо Вам ознайомитися з правилами прокату, для раннього бронювання. Практичні дівчата і наречені оцінять цю послугу, адже Ви зможете бути королевою балу, при цьому істотно заощадивши Ваш бюджет і простір гардероба.

Прокат вечернего платья в Вышгороде

ЗАБРОНЮВАТИ СУКНЮ В КИЄВІ

Ми розуміємо, Ваше бажання взяти на прокат сукню, яку ніхто до Вас не одягав. Крім цього Ві зможете приміряти плаття дитячі на випускний, прокат карнавальних костюмів, чи сукні вечірні довгі. В такому випадку, Вам необхідно повідомити про Ваше бажання за 1-1,5 місяці. При цьому ціна оренди вказана за перші 3 дні. Максимальна кількість днів в прокаті – 14. Крім цього, Ви можете не турбуватись, що сукня, яка Вам сподобалася може Вам не підійти. У нашому салоні є сервіс з підгонки сукні по фігурі, зросту і навіть незначні зміни у дизайні, при попередньому узгодженні.

Прокат свадебного платья в Вышгороде

А якщо Ви схочете залишити весільну або вечірню сукню собі, то Вам буде запропонована спеціальна ціна на 30-50% нижче за ціну купівлі.

Записатися на примірку, можна будь-яким, зручним для Вас способом:

  • Заповнивши контактну форму на сайті, і ми обов’язково Вам зателефонуємо.
  • Відвідавшивесільний салон «А-ТРІО» за адресою: Київська обл., м Вишгород, пл. Шевченко 3
  • Зателефонувавши Нам по телефону – +38 (067) 96 66 665, або залишити повідомлення в будь-якому зручному для Вас мессенджері.
  • Написавши Нам лист: atrio.wedding@gmail.com
  • Крім цього, ми є в Facebook і Instagram