ІСТОРІЯ БРЕНДУ «A-TRIO»

Активний розвиток бренду, завжди спонукає клієнтів цікавитися його виникненням, концепцією і звичайно ж історією мотивації власників. Бренд-амбасадорами весільного салону «A-TRIO» є прекрасні дівчини, в особі власниці – Тетяни та її дочок: Анни, Анастасії та Аріни.
Дівчата не тільки надихнули Тетяну назвати свій весільний салон «А-ТРІО», тому що імена трьох сестричок починаються з літери «А», ще й прикрасили каталог сайту своїми неймовірно милими та ніжними образами. Відвідавши наш салон, Ви відразу ж відчуєте цю незвичайну сімейну атмосферу. Адже в нашому салоні дівчата підбирають атрибути створення нової сім’ї, або ж зміцнення сімейних традицій і проведення сімейного дозвілля.
Більшість авторських аксесуарів – це предмети ручної роботи, виконані самою Тетяною. Скільки любові, скільки праці в кожному з цих виробів, знає лише справжня жінка. Такі предмети перетворюють наших дам в справжніх леді – ніжних, витончених, загадкових і стильних.

Отже, познайомимося ближче з нашими Амбассадорами:
• Анна – старша з сестричок. Навчається в старших класах школи. Любить вчитися, гуляти з подружками, захоплюється експериментальними танцями, освоює ази балету. З неймовірним задоволенням допомагає своїй мамі Тетяні демонструвати весільні та вечірні сукні на сторінках каталогу сайту. Після школи мріє стати хореографом. Гордість сім’ї і майбутня зірка.
• Анастасія – середня сестричка. Чарівна крихітка, яка захоплюється спортивними танцями. Найбільше Настуся любить знімати відео про свою сім’ю. У майбутньому мріє створити свій YouTube-канал. А допомагати мамі почала з самого юного віку, за що претендує на звання юної бізнес-girl.
• Аріна – молодша принцеса. Улюблениця сім’ї, міні-міс «Чарівність», навіть без конкурсів краси. Дівчинка настільки гармонійно вживається в образ юної моделі, що кожне фото викликає суцільне розчулення. Аринка, ні в чому не бажає відставати від старших сестричок, її цікавлять всі заняття і захоплення Анни і Анастасії. Вона вже точно буде експертом з фешину.
Тетяна з самого дитинства прививає своїм дівчаткам гарний смак і манери, відповідальність за сімейну справу і звичайно ж згуртованість і готовність прийти один одному на виручку. І все це було б неможливо без підтримки головного чоловіки в їхній родині, батька і чоловіка – Олексія. На його мужніх плечах щастя цих чудових крихіток і його чарівної дружини. Всі цінності йдуть з сім’ї. Наша якість, наш сервіс, індивідуальний підхід до кожного відвідувача – гарантія Вашого бездоганного весільного або вечірнього образу.
До зустрічі в весільному салоні «А-ТРІО»!!
Записатися на примірку, можна будь-яким, зручним для Вас способом:
• Заповнивши контактну форму на сайті, і ми обов’язково Вам зателефонуємо.
• Відвідавши весільний салон «А-ТРІО» за адресою: Київська обл., м. Вишгород, пл. Шевченко 3
• Зателефонувавши Нам по телефону: +38 (067) 96 66 665, або залишити повідомлення в будь-якому зручному для Вас мессенджері.
• Написавши Нам лист: atrio.wedding@gmail.com
• Крім цього, ми є в Facebook і Instagram